[17-12-2018 15:24:14] E_WARNING (2): file_get_contents(http://blog.yurincom.com/main): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in file /home/yurincom/public_html/sme5.1/src/packages/publications/classes/web/controls/publicationcontrol.php at line 193
Кампанія з вибору лікаря первинної допомоги стартує з квітня 2018 - Правові новини - Видавництво Юрінком-Інтер

Кампанія з вибору лікаря первинної допомоги стартує з квітня 2018

10.01.2018

МОЗ роз'яснило, що повинні зробити заклади первинної допомоги в 2018 році

Установи первинної медичної допомоги в 2018 році повинні почати активне інформування і підписати з пацієнтами Декларацію про вибір лікаря первинної допомоги.

У МОЗ повідомили, що кампанія по вибору лікаря почнеться з квітня 2018 року. До цього часу Декларації про вибір лікаря підписуються в пілотному режимі.

Також комунальні заклади первинної допомоги в 2018 році повинні реорганізуватися в некомерційні комунальні підприємства. Відзначається, що тільки медичні установи в статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров'я України та отримувати пряме фінансування з бюджету.

Крім того, установам первинної допомоги необхідно забезпечити комп'ютеризацію, вибрати медичні інформаційні системи (МІС), отримати ЕЦП для юрособи та лікарів, привести матеріально-технічне забезпечення установи у відповідність до Табеля технічного оснащення, забезпечити надання первинної допомоги у вихідні, свята і для заміни основного лікаря, укласти договір з Національною службою здоров'я України (НСЗУ).

Конкурс на посаду голови НСЗУ оголосять в січні, а до липня служба буде створена і почне роботу.

Джерело:

ЮРЛІГА