[20-01-2019 20:10:25] E_WARNING (2): file_get_contents(http://blog.yurincom.com/main): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in file /home/yurincom/public_html/sme5.1/src/packages/publications/classes/web/controls/publicationcontrol.php at line 193
Нацгвардійців збираються залучати до міжнародних військових операцій - Правові новини - Видавництво Юрінком-Інтер

Нацгвардійців збираються залучати до міжнародних військових операцій

19.01.2018

У Верховній Раді зареєстрований відповідний урядовий законопроект

Кабмін пропонує надати військовослужбовцям Нацгвардії можливість брати участь в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

Для цього в Законі «Про участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки» збираються встановити, що національний контингент і національний персонал комплектуються громадянами України - військовослужбовцями та працівниками Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, поліцейськими, особами начальницького і рядового складу інших державних органів і цивільних установ України, які мають необхідну професійну і психологічну підготовку.

Крім того, на Національну гвардію України запропоновано поширити дію Закону «Про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав».

Зміни передбачені урядовим законопроектом № 7487 «Про внесення змін до деяких законів України відносно участі України в міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки».

Джерело:

ЮРЛІГА