[17-12-2018 15:25:09] E_WARNING (2): file_get_contents(http://blog.yurincom.com/main): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in file /home/yurincom/public_html/sme5.1/src/packages/publications/classes/web/controls/publicationcontrol.php at line 193
Оголошено конкурс на керівні посади в Державному бюро розслідувань - Правові новини - Видавництво Юрінком-Інтер

Оголошено конкурс на керівні посади в Державному бюро розслідувань

05.03.2018

З 2 березня по 2 квітня триватиме прийом документів на конкурс на зайняття вакантних посад директорів територіальних органів, керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділу внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань.

Загалом Конкурсна комісія, яка обирала директора ДБР  та його першого заступника і заступника, оголосила конкурс на 27 посад. Кваліфікаційні вимоги та критерії професійної придатності для зайняття посад затверджені наказом Державного бюро розслідуваннь від 26.02.2018 № 19.

Перелік документів для участі у конкурсі визначений законами України "Про Державне бюро розслідувань""Про державну службу" і "Про запобігання корупції". Зокрема, кандидати подають посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою, електронну декларацію, копію трудової книжки, довідку про несудимість, медичну довідку про стан здоров’я, в тому числі і про психіатричний та наркологічний огляд.

Документи необхідно надсилати лише поштою на адресу Секретаріату Кабінету Міністрів України (01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2).

Детальна інформація про конкурс - на Урядовому порталі (розділ «Діяльність»/ «Проведення конкурсів»/ «Конкурс на зайняття посад в Державному бюро розслідувань»/ «Конкурс на посади керівного складу Державного бюро розслідувань») за посиланням:https://www.kmu.gov.ua/ua/diyalnist/provedennya-konkursiv/konkurs-na-zajnyattya-posad-u-derzhavnomu-byuro-rozsliduvan/konkurs-na-posadi-kerivnogo-skladu-derzhavnogo-byuro-rozsliduvan

Джерело:

Урядовий портал