[17-12-2018 15:27:49] E_WARNING (2): file_get_contents(http://blog.yurincom.com/main): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in file /home/yurincom/public_html/sme5.1/src/packages/publications/classes/web/controls/publicationcontrol.php at line 193
Портал вакансій на держслужбу заробив в тестовому режимі - Правові новини - Видавництво Юрінком-Інтер

Портал вакансій на держслужбу заробив в тестовому режимі

29.08.2017

На веб-сайті вже можна зареєструватися

Почав роботу веб-портал, на якому розміщуватимуться вакансії на держслужбу. Зараз портал працює в тестовому режимі, але вже у вересні на ньому опублікують понад 1000 вакансій в 10 міністерств і відомств.

За словами Міністра Кабміну Олександра Саєнка, до вересня Уряд збирає пропозиції щодо вдосконалення порталу, щоб вже з появою перших вакансій він заробив на повну потужність. Тому зараз всі бажаючі зможуть ознайомитися з його роботою і залишити свої коментарі у вкладенні «Зворотній зв'язок».

На даний момент на порталі можна зареєструвати аккаунт, а також ознайомитися з інформацією про реформу і держслужбі в цілому. Крім того, на сайті розміщено перелік документів, необхідних для участі в конкурсі на держслужбу.

Вакансії на порталі планують розміщувати з 4 вересня. Орієнтовна дата початку конкурсів - 11 вересня.

Нагадаємо, вакансії фахівців з реформ будуть відкриті в Мінфіні, Мін'юсті, Мінсоцполітики, Мінагрополітики, МОЗ, Мінрегіоні, Мінінфраструктури, Міносвіти, Міненерго, Мінкультури, Секретаріаті Кабміну, Нацагентстві з питань держслужби і Нацагенстві з електронного урядування.

Постанови, що регулюють проведення конкурсу з відбору фахівців з питань реформ, прийняті на засіданні Кабміну 18 серпня 2017 року.

Джерело:

ЮРЛІГА