[20-01-2019 20:11:19] E_WARNING (2): file_get_contents(http://blog.yurincom.com/main): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in file /home/yurincom/public_html/sme5.1/src/packages/publications/classes/web/controls/publicationcontrol.php at line 193
Припинена робота судів Криму, Донецької та Луганської областей - Правові новини - Видавництво Юрінком-Інтер

Припинена робота судів Криму, Донецької та Луганської областей

02.02.2018

Оприлюднено рішення Вищої ради правосуддя про припинення роботи місцевих та апеляційних судів Автономної Республіки Крим, Донецької і Луганської областей, які не здійснюють правосуддя

Оприлюднено рішення від 25 січня 2018 року № 182/0/15-18 про припинення роботи судів в зв'язку з заходами по боротьбі з тероризмом в регіоні.

Так, відповідно до Закону «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку зі стихійним лихом, військовими діями, заходами по боротьбі з тероризмом або іншими надзвичайними обставинами робота суду може бути припинена за рішенням Вищої ради правосуддя, яке приймається за поданням Голови Верховного Суду.

Верховний Суд почав працювати 15 грудня 2017 року.

9 січня 2018 року в Вища рада правосуддя надійшло подання голови ВС від 2 січня 2018 № 1/0/2-18 про припинення роботи судів в Автономній Республіці Крим, Донецькій та Луганській областях. Подання внесено у зв'язку із заходами по боротьбі з тероризмом на територіях, де розташовані суди, і з метою забезпечення належного переведення суддів на постійне місце роботи в інші суди того ж рівня без конкурсу. До подання додається список судів, які не здійснюють правосуддя.

З огляду на викладене, керуючись статтею 147 Закону «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 30, 34 Закону «Про Вищу раду правосуддя» Вища рада правосуддя ухвалив припинити роботу місцевих і апеляційних судів.

З переліком суден, робота яких припинена, можна ознайомитися в  системах ЛИГА:ЗАКОН.

Джерело:

ЮРЛІГА