[20-01-2019 20:11:27] E_WARNING (2): file_get_contents(http://blog.yurincom.com/main): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in file /home/yurincom/public_html/sme5.1/src/packages/publications/classes/web/controls/publicationcontrol.php at line 193
Проект з працевлаштування переселенців продовжили до кінця року - Правові новини - Видавництво Юрінком-Інтер

Проект з працевлаштування переселенців продовжили до кінця року

02.02.2018

Також до реалізації пілотного проекту долучили ще три області

Пілотний проект працевлаштування членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб продовжений і розширений на кілька областей. Уряд підтримав пропозиції Мінсоцполітики щодо:

- продовження терміну дії пілотного проекту до 31 грудня 2018 року;

- залучення до реалізації пілотного проекту трьох об'єднаних територіальних громад (Барановська міська об'єднана територіальна громада Житомирської області, Кіптівска сільська об'єднана територіальна громада Чернігівській області та Миколаївська міська об'єднана територіальна громада Донецької області);

- розширення стимулюючих механізмів створення робочих місць для учасників пілотного проекту.

У 2018 року фінансова допомога буде також надаватися чинним суб'єктами господарювання, які будуть створювати робочі місця для учасників пілотного проекту.

Пілотний проект «Рука допомоги» Мінсоцполітики впроваджує за підтримки Світового банку з 1 грудня 2016 в Львівській, Полтавській і Харківській областях.

Головним запропонованим механізмом стимулювання до повернення на ринок праці є надання учасникам пілотного проекту безпроцентної поворотної фінансової допомоги для закупівлі обладнання і матеріалів з метою організації власного бізнесу.

Відповідну постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 № 1154 та від 5 квітня 2017 № 224» прийнято на засіданні Кабміну 31 січня.

Джерело:

ЮРЛІГА