[17-12-2018 15:27:46] E_WARNING (2): file_get_contents(http://blog.yurincom.com/main): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in file /home/yurincom/public_html/sme5.1/src/packages/publications/classes/web/controls/publicationcontrol.php at line 193
Швидкість обмежили до 50 км / год, а водійські права видаватимуть на 2 роки - Правові новини - Видавництво Юрінком-Інтер

Швидкість обмежили до 50 км / год, а водійські права видаватимуть на 2 роки

28.11.2017

Уряд змінив порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування ТЗ. Передбачено, зокрема, що водійське посвідчення, видане особі вперше, діє протягом двох років з дня його видачі з обмеженим правом керування (заборона перевищувати швидкість 70 км / год).

Крім того, обмін такого посвідчення після закінчення терміну його дії буде проводитися без повторної здачі іспитів тільки за умови здійснення не більше двох адміністративних правопорушень в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. В іншому випадку передбачений обмін зі складанням теоретичного і практичного іспитів в сервісному центрі МВС.

Також передбачено, що повернення водійського посвідчення особам, які мають його вперше і позбавленим права на керування транспортними засобами, не здійснюється. Таке посвідчення передається в сервісний центр МВС за зареєстрованим місцем проживання для його знищення. Відновлення права на керування транспортними засобами у такому випадку здійснюється шляхом отримання нового водійського посвідчення, яке вважається виданим вперше після проходження медичного огляду, підготовки відповідно до планів і програм та складання іспитів.

Такі зміни передбачені  постановою Кабміну від 10 листопада 2017 року № 885

Крім того, постановою Кабміну від 10 листопада 2017 року № 883 з 1 січня 2018 року зменшено максимально дозволена швидкість в населених пунктах з 60 до 50 км / год.

Джерело:

ЮРЛІГА