[20-01-2019 20:10:21] E_WARNING (2): file_get_contents(http://blog.yurincom.com/main): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in file /home/yurincom/public_html/sme5.1/src/packages/publications/classes/web/controls/publicationcontrol.php at line 193
Всі особи з інвалідністю можуть безкоштовно паркуватися і зберігати транспортні засоби - Нове законодавство - Правові новини - Видавництво Юрінком-Інтер

Всі особи з інвалідністю можуть безкоштовно паркуватися і зберігати транспортні засоби

02.02.2018

Кабмін розширив перелік осіб з інвалідністю, які мають такі пільги

Уряд вніс зміни до Порядку надання пільг інвалідам, членам їх сімей, законним представникам інвалідів (дітей-інвалідів), підприємствам, установам, організаціям громадських організацій інвалідів та сфери соціального захисту населення на безоплатне паркування і зберігання транспортних засобів.

Так, всі особи з інвалідністю можуть безкоштовно паркуватися і зберігати ТЗ. Раніше такі пільги мали лише особи з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату.

Крім того, термінологія Порядку приведена у відповідність з законами «Про ратифікацію Конвенції про права осіб з інвалідністю та Факультативного протоколу до неї» і «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за парковку, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю ».

Відповідну постанову Кабмін прийняв 31 січня.

Джерело:

ЮРЛІГА