[17-12-2018 15:26:36] E_WARNING (2): file_get_contents(http://blog.yurincom.com/main): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in file /home/yurincom/public_html/sme5.1/src/packages/publications/classes/web/controls/publicationcontrol.php at line 193
Введено кримінальну відповідальність за доведення до спроби самогубства - Нове законодавство - Правові новини - Видавництво Юрінком-Інтер

Введено кримінальну відповідальність за доведення до спроби самогубства

12.03.2018

Закон вступив в силу

Сьогодні, 7 березня, набув чинності Закон № 2292-VІІІ «Про внесення змін до статті 120 Кримінального кодексу України щодо встановлення кримінальної відповідальності за сприяння здійсненню самогубства».

Тепер злочином є доведення особи не тільки до самогубства, але і до спроби самогубства, що стала наслідком не лише жорстокого поводження, шантажу, примусу до протиправних дій, систематичного приниження людської гідності, але і підбурювання, в тому числі підкупу, обману, а також будь-якого сприяння вчинення самогубства.

За відповідний злочин передбачено покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

Рішення прийнято у зв'язку з відсутністю в КК норми, яка дозволяла б за доведення до самогубства через Інтернет залучати до відповідальності.

Джерело:

ЮРЛІГА