[17-12-2018 15:26:15] E_WARNING (2): file_get_contents(http://blog.yurincom.com/main): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in file /home/yurincom/public_html/sme5.1/src/packages/publications/classes/web/controls/publicationcontrol.php at line 193
Про видання - Юридичний вісник України - Видавництво Юрінком-Інтер

Передплатити газету On-line
через сайт 
Державного підприємства "Преса"

     
Видання містить статті з різних галузей та інститутів права, про його моральні та соціальні засади, історичні нариси. Їх автори - відомі вітчизняні вчені, державні діячі, судді, досвідчені юристи-практики. "ЮВУ" не залишається осторонь і суспільно-політичної проблематики та найважливіших подій міжнародного життя. В газеті систематично висвітлює процеси формування і реалізації правової політики держави, розвиток правової науки і юридичної практики. Широко подаються аналітичні огляди і коментарі нормативно-правових актів та інші ексклюзивні матеріали, присвячені практичному застосуванню норм матеріального і процесуального права, професійно обговорює колізії чинного законодавства та висуває пропозиції щодо їх розв'язання. Видання регулярно знайомить читачів із текстами рішень, ухвал, постанов судів загальної юрисдикції, роз'ясненнями вищих судових інстанцій і практикою Європейського суду з прав людини. Стиль видання — повнота, точність та оперативність друкування нормативних актів усіх рівнів; узагальнення, аналіз, коментування, роз’яснення правових актов на науковому рівні, але в доступній формі. Розрахована на широку читацьку аудиторію: професійних юристів, працівників органів державної влади та управління, викладачів, науковців, студентів та громадян, які цікавляться правовою інформацією.

Щотижневий наклад - близько 10000 прим. Обсяг - 32 шпальти, формат - А-3, виходить щотижня.

Передплатний індекс 33787 -  газета "Юридичний вісник України" .

Передплату можна здійснити в усіх поштових відділеннях України або в приватних передплатних агентствах (передплатна ціна вказана за умови передплати у поштових відділеннях).

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся за адресою
04209, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 31-б
Тел.: (044) 412 3618, 411 6908, 411 6403,
факс: 413 8144

По питанням передплати газети - надсилайте листи на електронну адресу:  pressa@yurincom.kiev.ua
Якщо у вас питання до редакції газети - надсилайте листи на електронну адресу:  uvu@yurincom.kiev.ua

 

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій. За точність викладених у матеріалах фактів відповідає автор публікації. Редакція зберігає за собою право редагувати, скорочувати доповнювати, розбивати на логічні окремі фрагменти для публікації у декількох номерах,  передруковувати надіслані матеріали та змінювати, у разі потреби, їхні назви. Після публікації усі майнові авторські права на матеріал належать редакції.
Передрук матеріалів виключно з посиланням на ЮВУ.